Langdurig ziek en nu

→ Woerden

Heb jij een chronische ziekte en heb je moeite met de gevolgen hiervan? Ben je bijvoorbeeld snel moe en heb je weinig energie? Heb je moeite om je te concentreren en dingen te onthouden? Loop je tegen praktische zaken aan, bijvoorbeeld rondom werk of financiën? Of merk je dat je relatie met de mensen om je heen is veranderd sinds je ziek bent en vind je het lastig om hiermee om te gaan?

Inhoud

Tijdens vier themabijeenkomsten besteden wij aandacht aan zowel de emotionele kant als de praktische kant van het langdurig ziek zijn. Er zal voldoende ruimte zijn om ervaringen te delen en uit te wisselen met andere deelnemers en daarnaast wordt ingegaan op onderwerpen als; impact op werk en/of dag invulling, financiële gevolgen, afhankelijkheid van de mensen om je heen omgaan met verlieservaringen en het stellen van persoonlijke grenzen.

Praktisch informatie

  • 4 bijeenkomsten op woensdag 28 mei, 11, 25 juni en 9 juli 2025
  • Locatie: Schoollaan 8, Harmelen
  • Tijd: van 10.30 tot 12.00 uur.
  • Kosten: deelname is gratis

Aanmelden

Wil je meer informatie over deze cursus? Neem contact met ons op via T 088 900 4000 of meld je gelijk aan via ' Aanmelden voor deze activiteit'.